Aishwarya   |   Akshay   |   Sanjay   |   Shahrukh   |   Bollywood TV   |   DATABASE   |   FORUM   |   NEWS   |   RINGTONES   |   TAGS

Bollywood Movie Database

Menu

Home arrow Over ons arrow Adverteren
Opmerkelijk E-news Entertainment Sport
Maximale hypotheek
Wilt u zakelijk gaan investeren? Of staat u op het punt een huis te kopen. Bereken dan zelf snel, makkelijk en overzichtelijk het bedrag dat u maximaal kunt lenen voor een hypotheek. Indien u weet wat u maximale hypotheek lasten per maand zi...
Adverteer bij ons PDF Afdrukken E-mail
Gevoelens India is de eigenaar van deze website
INDIANFEELINGS.com biedt adverteerders het bereik, de verscheidenheid en de oplossingen om te voldoen aan een campagne doelstellingen. Oplossingen zijn gebouwd voor onze adverteerders te krijgen maximum, high impact belichting zorgen voor de beste resultaten voor onze klanten het bedrijfsleven.

Wij bieden traditionele display, rich media, video, e-mail, nieuwsbrief, en de prestaties van mobiele advertenties. Met ons team van onderzoekers, producenten en creatieve oplossingen, content integratie en Bespoke kansen zijn ook beschikbaar.

Meer informatie:
& Public Relations
info (at) indianfeelings.com

De voordelen van adverteren op Indian Feelings op een rij:
- Indian Feelings is een medium dat biedt adverteerders unieke mogelijkheden om hun activiteiten, evenementen, websites en andere diensten / producten, of ter bevordering van de naamsbekendheid te vergroten. De interactieve aard van Indian Feelings, leidt een snel, efficiënt en persoonlijk in relaties met klanten;
- Afhankelijk van uw product en doelgroep (en) adviseren onze PR-leden, in overleg met u, de strategie voor de campagne. Onze PR-leden zijn bekend met de doelgroep en dus een belangrijke rol spelen bij het opzetten van een succesvolle campagne;
- Prijs & Kwaliteit. Indian Feelings streeft naar de hoogst mogelijke kwaliteit tegen de laagst mogelijke prijs.;
- Service. Wij zijn u, ruim, maar na de campagne, Koning;
- Het bereik van Indian Feelings op het Internet is ongeëvenaard in de hindoe-gemeenschap.

Geen garanties
Indian Feelings biedt geen formele garanties voor een aantal van de verkoop van uw producten of diensten. Webvertising is ontworpen ter gelegenheid van of merk om bezoekers naar uw site of bedrijf te delegeren en om 'traffic' te genereren. Het is aan u om de meest efficiënte manier om te gaan met deze leads. Dat de reclame op de Indian Feelings website van deze unieke kans, Indian Feelings durven we u met een gerust hart uit te voeren.

Contact info
U wilt meer weten over adverteren op IndianFeelings.com, kunt u contact opnemen met onze afdeling Public Relations & Team via Dit e-mailadres is beschermd door spambots, u heeft Javascript nodig om dit onderdeel te kunnen bekijken of per telefoon: 020-690980. U kunt ook gebruik maken van ons terug.

Image