Aishwarya   |   Akshay   |   Sanjay   |   Shahrukh   |   Bollywood TV   |   DATABASE   |   FORUM   |   NEWS   |   RINGTONES   |   TAGS

Bollywood Movie Database

Menu

Home arrow Entertainment arrow Specials arrow Stichting “HAND IN HAND HELP”
Opmerkelijk E-news Entertainment Sport
Maximale hypotheek
Wilt u zakelijk gaan investeren? Of staat u op het punt een huis te kopen. Bereken dan zelf snel, makkelijk en overzichtelijk het bedrag dat u maximaal kunt lenen voor een hypotheek. Indien u weet wat u maximale hypotheek lasten per maand zi...
Stichting “HAND IN HAND HELP” E-mail
ImageDe Stichting Hand in Hand Help bestaat uit 6 leden en is ontstaan, doordat er enig gebrek was aan sociaal en cultureel vermaak in de gemeente Spijkenisse, de thuisbasis van de Stichting. Dit is mede gebleken uit het contact met de buren en uit de berichten van de inwoners. Na vele besprekingen met alle leden van de stichting is er besloten om actie te ondernemen en is de Stichting ``Hand in Hand Help`` geboren.
Doelstelling van de Stichting ``Hand in Hand Help`` Het doel van de Stichting ``Hand in Hand Help`` is om sociale, culturele en maatschappelijke hulp te bieden aan de kwetsbare groep mensen die minder bedeeld zijn en die hierbij alle hulp kan gebruiken. Wij zullen ook ons steentje bijdragen als het gaat om:
• het bevorderen van de integratie en welzijn van mensen in zowel Nederland als in Suriname,
• het verschaffen van hulp en hulpmiddelen aan de minder bedeelden,
• het oprichten van een verenigingsgebouw,
• het tot stand brengen van een crematorium in District Commewijne te Suriname en
• het verrichten van al hetgeen met het vorenstaande verband houdt of daartoe bevorderlijk kan zijn.
Verder hebben wij als stichting geen winstoogmerk, maar proberen wij zoveel mogelijk vermogen te verkrijgen om al deze genoemde zaken (en meer) te verwezenlijken.

Projecten
Er zijn momenteel al een aantal projecten die gestart zijn, maar waar nog een budget voor nodig is. Zo willen we graag;
• een muziekstudio oprichten;
• een crematorium in Nieuw Amsterdam te Suriname bouwen;
• een multicultureel centrum voor inwoners van Voorburg te Commewijne
oprichten.

Meer informatie over deze projecten en meer kunt u vinden op www.handinhandhelp.com

Graag zouden wij meer (internationale) projecten op willen zetten, zodra wij daar de middelen toe hebben. De stichting ``Hand in Hand Help`` is vrijwillig opgericht en daarom zijn wij niet voorzien van een starterskapitaal. Onze stichting is dan ook afhankelijk van sponsoren, donateurs en subsidies.

Daar wij met zijn allen willen zorgen voor een betere samenleving, stellen we uw bijdrage ook heel erg op prijs. Steun ons wereldwijde werk al vanaf € 5,- per maand of zelfs in natura! Wij kunnen ons werk alleen doen met uw hulp. Met uw donaties kunnen we onze doelstelling realiseren en is er geld voor de speciale projecten. Er zijn vele mogelijkheden om een steentje bij te dragen aan onze stichting. Meer informatie hierover kunt u vinden op onze website.

U kunt uw bijdrage overmaken op bankrekening: 14.06.16.497 onder vermelding van Stichting “Hand in Hand Help”. We zullen alle ontwikkelingen en het verloop van de projecten vermelden op onze website www.handinhandhelp.com. Als u deze regelmatig bezoekt blijft u ook op de hoogte van de vorderingen.

Contactgegevens:
Telefoonnummer: 0181-848251
Mobiel: 06-43033851
E-mail: Dit e-mailadres is beschermd door spambots, u heeft Javascript nodig om dit onderdeel te kunnen bekijken
KvK nummer: 24 423 053

Commentaar
Zoeken
Alleen geregistreerde gebruikers mogen commentaar plaatsen!