Wachtwoord vergeten? Nog geen account? Maak er één aan!

Bollywood, India & Suriname

maandag
13/10 2008
Home arrow Nieuws arrow Suriname arrow SLM nu reeds gekoppeld aan beademingsapparatuur


Headline
  • Pause
  • Previous
  • Next
1/10
Image Acties op komst in onderwijs

RIJSWIJK (ANP) - De onderwijsbonden gaan in de laatste week van oktober actievoeren in het voortgezet onderwijs. Ze doen dat omdat er met de werkgevers geen afspraken zijn gemaakt om de werkdruk te verminderen. Dat hebben vakbonden maandag laten weten.

Lees meer...
 
SLM nu reeds gekoppeld aan beademingsapparatuur Afdrukken E-mail
Geschreven door Redactie   
Friday 20 June 2008
ImageDe Internationale Associatie voor Luchtvaarttransport (IATA) stelde kortgeleden dat het tijdperk van goedkoop vliegen voorgoed voorbij is. En aangezien iedere Surinaamse malafide luchtvaartkornuit blijft pretenderen de goedkoopste vluchten naar Suriname te kunnen arrangeren, wordt het voor hen straks niet een paar tonen maar een heel octaaf lager fluiten. Voor dit jaar wordt wereldwijd door de crisis een verlies van tussen 2,5 en 7 miljard US dollar voorspeld. Deze week kondigden enkele grote Noord-Amerikaanse luchtvaartmaatschappijen aan hun vliegfrequentie in het kader van besparingen tot een minimum te zullen reduceren. Door deze stap gaan er enkele duizenden banen verloren. Bedrijfseconomisch is het echter ‘zelfmoord’ voor de SLM om een aantal vluchten te schrappen. Daarvoor heeft de maatschappij te weinig vliegbeoewwegingen zo hoog in de lucht.
Het bedrijf heeft maandelijks 3,5 miljoen US dollar nodig om de brandstofrekening te kunnen betalen, wat voor de rest van het jaar uitkomt op een bedrag van 20 miljoen US dollar. Dientengevolge onderneemt SLM verwoede pogingen geld bijeen te sprokkelen. Vanaf volgend jaar wordt Suriname opensky hetgeen inhoudt dat in theorie iedere Surinamer met een eigen toestel, vooral in de weekenden het Surinaamse luchtruim zou mogen doorklieven.

De wereldmarktprijs voor een vat ruwe olie steeg onlangs naar 136 US dollar per barrel. In tegenstelling tot andere sectoren moet in de luchtvaart reeds bij aanschaf van kerosine het nieuwe tarief direct worden betaald . Minister mevrouw Apinsa van TCT zal niet oogluikend toelaten dat SLM over de kop gaat. “De SLM mag niet verloren gaan, want we gaan onszelf niet overgeven aan de grillen van buitenlandse maatschappijen”, orakelde de bewindvoerder met zelfverzekerde theatrale gebaren en smachtend en zuchtend voor de filmcamera's die op haar waren gericht. "Ze moeten vooral niet denke dat ze slimmer en goewweldiger zijn dan oewwij !!", vervolgde ze met de lippen gekruld alsof ze de kwie-kwie op haar bord voor het verorberen een afscheidskus gaf. Ze is daarom bereid de discussie met de minister van financiën aan te gaan. Men probeert deze vliegmaatschappij dat letterlijk uit een leger familiegerelateerd spookpersoneel bestaat en een toestel dat in Nederland aan de zoom van een landingsstrook van Schiphol hemelschreiend naar het open luchtruim tuurt, desnoods met overheidssubsidie in leven te houden.





Google!Live!Facebook!Slashdot!Netscape!Furl!Yahoo!
Commentaar (1)add comment

Subhas zegt:

 
Het bedrag van twintig miljoen is flink overdreven. Het bedrag dat per rotatie moet worden opgehoest is: 3600 gallons per uur keer 3,97us keer 18 uren=ca 257000 us keer 13=3344000 per maand keer 6=$20000000. Dit zou echter betekenen dat SLM totaal geen brandstofinkomsten meer zou verwerven uit de verkoop van tickets.
Probeert men de overheid op te lichten en indirect de samenleving?

Wat wel vaststaat is dat SLM met het beleid van thans het niet lang meer zal redden. Overheidssteun zal het bestaansrecht kunnen rekken, maar de vraag is hoelang de overheid dit zal kunnen volhouden en of de Surinaamse overheid überhaupt hiertoe bereid is. Daarnaast zal het mij niet verbazen als die overheidssteun in strijd zal zijn met de caricom-regelgeving.

De vraag is: Hoe wordt belet dat deze relevante route volledig in 'handen' van KLMAirfrance komt te vallen?
June 22, 2008

quote
bold
italicize
underline
strike
url
image
quote
quote
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley

busy
 
< Vorige   Volgende >

Foutje gevonden! 

Dat kan uiteraard. Laat het ons weten. Dankzij jou kunnen we onze gegevens juist en actueel houden. Fout Melden

 

Bedrijvengids

Sponsors

Advertentie

Doelgroepmarketing

Eigen website

Domein:

Nieuwsbrief

*  Email:
*  Code:

Indian Feelings

Syndicatie
feed image
feed image
feed image
Tip de redactie

Heeft u tips voor onze redactie? Klik dan Hier of stuur een e-mail naar: redactie @ indianfeelings.nl

Internet Radio

Copyright vEsti24
Weer & Verkeer

Laatste reacties

Suriname heeft crematoriu...
Als je bedenkt dat de gemiddelde dagsalaris van de...
F-16's ingezet voor onder...
laten ze eens ook een keertje achter een UFO aanvl...
Beleving Hindoeïsme en Na...
erg leuk voor je.... maar vind het wel dom dat je...
Indiase vrouw veroordeeld...
tja, nu moet de wetenschap weer snel bewijzen dat ...
Een ontmoeting met Sekier
Dat sommigen hier positief over Sakier praten en h...
Joran overschaduwt Arubaa...
Really proud of the Netherlands? ear mrs Rita Ve...
Mooi in vijf simpele stap...
goede tips!!!
Musical: Bollywood, maar ...
Sjowsjow dat is leuk
Zoektocht naar Van der Ko...
quote Nauw nauw, die ies al heilemxxl kauwd hor...
Zoektocht naar Van der Ko...
Nauw nauw, die ies al heilemxxl kauwd horr!
Suriname knabbelt op verg...
de chinezen weten de domme negers in suriname goed...
Suriname even corrupt als...
en toch zijn er lieden die beweren dat het NF de ...

Onze dochters

Onze websites


Specials

Image

Liefde & Relatie

Image

Lifestyle

Image

Bollywood

Ayesha2.jpg

Columns

columns.jpg